Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milionowa łapówka za zgodę na wieżowiec? Piotr Kowalczyk zatrzymany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2019 r. o 17:16 Powrót do artykułu
Jak już Kowalczyk zgadza się na publikację danych i wizerunku, to znaczy, że to jakaś komiczna prowokacja służby podlegającej PiS-owi...
Pan Kowalczy  zastosował manewr Durczoka, i przyznała się do winy, przepraszam, do uległosci  wobec prowokacji. Wobec pana Dorczoka który  wyłudzil ok. 8 mln, sąd orzekł, że nie będzie  osadzony w areszcie, co dobrze rokuje dla pana Kowalczyka - 1 mln na czterech. Ale sądy są nieobliczalne, dziewczynę która podrobiła legitymację uczniowska, skazały na 3 miesiące aresztu.
 A Kaczyńskiego który zalecał przekazanie księdzu łapówki przy dogadywaniu budowy dwóch wież,prokuratura nawet nie przesłuchała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już Kowalczyk zgadza się na publikację danych i wizerunku, to znaczy, że to jakaś komiczna prowokacja służby podlegającej PiS-owi...
Pan Kowalczy  zastosował manewr Durczoka, i przyznała się do winy, przepraszam, do uległosci  wobec prowokacji. Wobec pana Dorczoka który  wyłudzil ok. 8 mln, sąd orzekł, że nie będzie  osadzony w areszcie, co dobrze rokuje dla pana Kowalczyka - 1 mln na czterech. Ale sądy są nieobliczalne, dziewczynę która podrobiła legitymację uczniowska, skazały na 3 miesiące aresztu.
 A Kaczyńskiego który zalecał przekazanie księdzu łapówki przy dogadywaniu budowy dwóch wież,prokuratura nawet nie przesłuchała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś kręcą. Gdybym nićmi szyte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno uwierzyć w cos takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno w to uwierzyc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA pewnie teraz codziennie robi takie ustawki i poluje na jakieś grubsze nazwiska przy pomocy prowokacji. Syf wokół Banasia taki, że bez tematów zastępczych nie dadzą rady się utrzymać na powierzchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno nawet uwierzyć w tak grubymi nićmi szytą afere. W umowie sobie wpisali? hahah no śmiech na sali. Tylko widz pistv może w to uwierzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj coś kręcą. Grubymi nićmi szyte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mogę dostać warunków zabudowy na dom jednorodzinny. Mój problem jest, że nie daję łapówek.
 Jeśli nie potrafisz poprawnie wypełnić wniosku WZ i opłacić opłaty skarbowej we właściwym okienku i cierpliwie czekać, to wcalę się nie dziwię... A może nie masz określonej służebności dostępu do drogi ?? Czy chcesz się budować na grunach ornych ?? A może jest MPZT.... a ty występujesz o WZ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdź mi człowieka a paragraf się znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Piotr Kowalczyk  kupił kamienice i na pewno dostałby zgodę na hotel. Ciekawe czym zajmowała sie ta jego kancelaria i skąd miał zlecenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już raz ten Pan uniknął zatrzymania ciocia poseł dziś europosłem poinformowała go że CBA go nagrywa. Dziś się nie udało mam nadzieję że tych ludzi którzy dla kasy nawet ludzi niszczą skończą gdzie ich miejsce. Ciekawe czy Pan Prezydent wiedział coś o tej sprawie przecież to jego prawa ręka od interesów? Teraz się wydaje że to ta brudna ręka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze będą za to przepraszac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę okaze sie ze agent gownojad z psiej zmiany zostanie zapuszkowany jak ta miernota tomaszek za wyłudzenie ale ciemnocie ze wschodu trzeba pizywki podesłać zeby nie wyparla sie wizerunku pierdzacego opozycjonisty spod pierzyny balbiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki "łuczciwy" był. Coś mi się wydaje że to dopiero początek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dęta sprawa, już na pierwszy rzut oka pachnie marną pisowską prowokacją obliczoną na przykrycie jakiegoś grubszego tematu, może chodzi o Banasia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakieś bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć moje Pana K. W momencie kiedy rzekomy inwestor pokazuje blahe z CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...